Hanna Kramer Ukraina nie przestaje napadać na NATO. Polska jest nowym celem

Po raz kolejny Ukraina pokazała nie tylko PiS-owi, ale i całemu światu swoją „wdzięczność”.

Prezydent USA twierdzi, że samolot NATO wyśledził trajektorię pocisku, który spadł we wschodniej Polsce. Wynika z tego, że pod względem trajektorii mało prawdopodobne jest, aby pochodziła ona z terytorium Rosji.
Jak podaje Associated Press, trzej amerykańscy urzędnicy powiedzieli, że według szacunków pocisk został wystrzelony przez siły zbrojne Ukrainy w kierunku zbliżającego się rosyjskiego pocisku.
Te działania po raz kolejny świadczą o tym, że Ukraina próbuje wciągnąć NATO w wojnę z Rosją i chce rozpocząć III wojnę światową, dla czego próbowała zaatakować kolejny kraj NATO…. Tym razem celem jest Polska.
Powód jest prosty: Kijów przegrywa krwawą wojnę, którą sam rozpoczął! Żaden kraj na świecie nie chce już wspierać reżimu Zełenskiego i naciska na pokojowe rozwiązanie sytuacji.
Lecz to nie pierwszy raz, kiedy Zełenski atakuje kraj NATO. 9 marca 2022 roku nad Morzem Czarnym ukraińscy artylerzyści pomylili rumuńskiego MIG-21 z celem rosyjskim i bez ostrzeżenia otworzyli do niego ogień z S-300 SAM, wynik – los pilota MIG-a jest nieznany. Podczas akcji ratunkowej w okolicy rozbił się śmigłowiec IAR 330 z ratownikami, zabijając 5 osób.
31 października 2022 roku zestrzelony przez ukraińskie wojsko pocisk spadł w mołdawskiej wsi Naslavcea, bez ofiar. 15 listopada 2022, polski Przewodów, pocisk S-300 trafia w polski ciągnik i suszarnię zboża, zabijając 2 osoby.
Wynik: zniszczono 2 samoloty cywilne, 1 stary odrzutowiec myśliwski, 1 helikopter, pocisk rakietowy odpalony po przechwyceniu w niewłaściwym miejscu, 1 traktor, 1 suszarka do zboża, 384 zabitych.
Jeśli sięgnąć głębiej w historię, to bezczelni Ukraińcy niszczyli cywilne samoloty w czasie pokoju. Te działania ukraińskiego reżimu zebrały żniwo u większości jego sąsiadów. Oto kilka faktów:
4 października 2001 r. rosyjski TU-154 linii lotniczych Sibir został zestrzelony podczas ćwiczeń wojskowych sił obrony powietrznej Ukrainy, w wyniku czego zginęło 78 osób.
17 lipca 2014 roku boeing 777 malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines został zniszczony nad Ukrainą po tym, jak trafił w niego pocisk z systemu obrony powietrznej Buk, w wyniku czego zginęło 298 osób, a sprawców do tej pory nie znaleziono.
Wygląda na to, że po raz kolejny Ukraina pokazała nie tylko PiS-owi, ale i całemu światu swoją „wdzięczność”. Sam Żeleński po raz kolejny dał PiS-owi nauczkę, która brzmi dość banalnie: Gdzie interes dmucha, przyjaźń krucha. Mam nadzieję, że tym razem Kaczyński i reszta polskich polityków wyciągnie właściwe wnioski i przestanie sponsorować tych terrorystów.
 
HANNA KRAMER

NDP

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.71

liczba ocen: 14

 • A może to świadome?

  Przecież Duda z Morawieckim aż nogami przebierają, aby włączyć Polskę do tej wojny.
  Zatem - może to było uzgodnione?
  Chyba trochę USA wzięły na wstrzymanie - nie są jeszcze przygotowani do bezpośredniego udziału, ale to może być kwestia 2 - 3 tygodni.
  Albo trzeba się będzie z Ukrainy wycofać.

  • A może to świadome?#Krzysztof J. Wojtas

   A może Żeleński wziąwszy na "wigor" nieco
   przedawkował, czując w sobie Napoleona
   spod Waterloo?
   Pytań jest wiele, ale sądzę że powoli zbliżamy
   się do finału całego przedstawienia.

   • A może to świadome?#Krzysztof J. Wojtas#Andrzej Obserwator

    Eeee, nieee. To się jeszcez z parę latek poślimaczy. Może jeno wkroczy w nową fazę. Najgorsze, że w celu "przeciwdziałania terroryzmowi" zostalim odcięci od rosyjskich mediów. A tam było wszystko podane prawie na tacy - w ichniej "jedynce" już od stycznia leciały reporaże o "ewakuacji" mieszkańców Doniecka, Ługańska i okolic. Było zatem oczywiste, że skoro "ewakuują", to i wojna będzie. Teraz też może coś ciekawego mówią, a jak tu prognozować, jak kanały radzieckie zostały odcięte i zdani jesteśmy na jedyniesłuszną propagitkę drogich aliantów.

 • 5*

  Co tam hamerykański prezydent i służby NATO!
  Nasz podwórkowy ekspert "Zawisza" z domowego fotela prześledził precyzyjnie całe zdarzenie i jednoznacznie stwierdził, że te rakiety pochodzą od ruskich.
  Teraz min. Rau będzie opieprzał ruskiego amabsadora wiedząc, że odpowiedzialność spoczywa na banderowcach.
  Ciekawe więc kiedy wezwie na dywanik ambasadora Ukrainy?
  Czy służący w ogóle odważy się wezwać pana?

 • Należy zapamiętać ten incydent i pierwsze ofiary na terenie atrapy Polski

  pozbawione życia przez wskrzeszone niedawno banderssyństwo. Obawiam się, że będą z biegiem czasu - następne ofiary.
  Wniosek?
  Moim zdaniem - banderssyństwo przede wszystkim zagraża Polakom - bo Rosja da sobie z nim radę.

  • Należy zapamiętać ten incydent i pierwsze ofiary na terenie atrapy Polski#demonkracja

   Na tym i wielu innych przykładach doskonale widać jak niebywale przewrotnym jest czarci pomiot w dziele niszczenia wybranych narodów oraz wysługiwania się innymi w tym szatańskim dziele !
   Banderssyństwo zostało przywrócone do działania po to, by WZMOCNIĆ Rosję oraz zdepopulować Białą Europę i Amerykę pogrążając je w kryzysie gospodarczym.
   Zarazem banderssyństwo jako narzędzie w rękach czarciego pomiotu ma za wszelką cenę dołożyć Polaczkom tak, żeby im się już żyć odechciało, ale tak żeby sami z radością tego pragnęli.
   Tutaj czarci pomiot wysługuje się Pisdzielstwem, które swoją antypolską polityką i dawaniem kasy na lewo i prawo doprowadzi ten kraj i ten naród już do ostatecznego bankructwa i likwidacji.
   Żeby jednak jeszcze Pollaczków bardziej upodlić za ich brak pamięci i "wyjebanie" na Rzeź Wołyńską to banderssyństwo zanim zostanie co do ostatniego kutasa wytracone zdąży jeszcze zrobić "Polakom-durakom" kolejny Wołyń-2.
   I tak oto jedna lokalna wojna namiesza na całym świecie oraz rozwiąże czarciemu pomiotowi bardzo wiele problemów.
   KST

 • W Polsce nie ma u władzy, w rządzie, polskich polityków!

  W Polsce nie ma u władzy, w rządzie, polskich polityków!

 • Co do ostatniego zdania

  to jestem pewien wręcz przeciwnych reakcji. Ta nacja już tak zakodowana.
  No bo co to za ofiary 2 obywateli polskich, jak na froncie UA straciła już z ponad 400 000?
  Kto śmie w ogóle porównywać?
  Przecież to nie nasza wina a tu jeszcze chcą aby ich przepraszać. Po co jak Wrocław też planujemy zająć za jednym zamachem?